Masz pytanie?


BIP Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Krotoszynie

 Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Elektroniczna Platforma
Usług Administracji Publicznej


Google
 Wspieramy akcje:
Statystyka:
Połączyłeś się z adresu :
3.229.118.253.

Twój host: ec2-3-229-118-253.compute-1.amazonaws.com

  odwiedzin od 2014r : 6020
  dzisiaj: 70
  on-line: 2
  strona istnieje: 5020 dni
  ładowanie: 0.014 sek

mgr Karina Bratborska psycholog - Dyrektor Poradni

Kadra Poradni » mgr Karina Bratborska psycholog - Dyrektor Poradni

  Jestem psychologiem, a od 2006 roku kieruję pracą poradni. Moje doświadczenie zawodowe to przede wszystkim praca z dziećmi upośledzonymi umysłowo i młodzieżą niedostosowaną społeczne, a także diagnoza psychologiczna trudności edukacyjnych oraz poradnictwo i psychoedukacja. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach podnosząc moje umiejętności w zakresie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej. Ukończyłam m. in. kurs oligofrenopedagogiki, nauczania psychologii i edukacji zdrowotnej, NLP na poziomie prakticioner, kurs doradcy rozwoju osobowości, kinezjologii edukacyjnej i inne wzbogacające warsztat pracy psychologa oraz formy takie jak studia podyplomowe z zarządzania oświatą oraz studium zarządzania zasobami ludzkimi.
  Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą, ale wiele satysfakcji daje mi również możliwość kontaktu z nauczycielami i rodzicami otwartymi na psychoedukację.
  Moja praca w poradni skoncentrowana jest przede wszystkim na podnoszeniu jakości realizowanych działań dzięki wewnętrznej organizacji pracy, rozszerzaniu oferty świadczonych usług wobec dzieci, rodziców i nauczycieli oraz wspieraniu pracowników w podnoszeniu swoich umiejętności tak, aby były one w pełni profesjonalne. Dokładam wielu starań, aby dobrze ułożyć współpracę z placówkami oświatowymi i innymi instytucjami i organizacjami, tworzącymi system pomocy w całym rejonie działania poradni.